Archiv pro den: 04/09/2017

NS letní škola 2017

V návaznosti na naši spolupráci (viz náš starší článek) s University of Antwerp se dva členové naší výzkumné skupiny, Marek Suchánek a Peter Uhnák, zúčastnili Normalized Systems Summer School 2017 v Antverpách. Během této velice zajímavé letní školy se naučili jak navrhovat, analyzovat, vytvářet a přizpůsobovat normalizované systémy a dále pracovali na jejich vlastních projektech souvisejících s NS teorií a nástroji, konkrétně v oblasti vizualizace, evolvabilních dokumentů a konceptuálního modelování. Oni, Dr. Robert Pergl, prof. Jan Verelst a prof. Herwig Mannaert mimo jiné společně probrali další rozšíření a zintenzivnění spolupráce mezi CCMi a FIT ČVUT v Praze, NSX spin-off a také Fakultou aplikované ekonomie – největší fakultou na antverpské univerzitě.

Tímto se otevírají nové perspektivy zajímavých témat závěrečných prací, výzkumných projektů a dalších zajímavých příležitostí. NS Summer School chceme zopakovat opět v příštím roce s více studenty a zároveň dále průběžně zlepšovat a prohlubovat naši vzájemnou spolupráci.

Zaujalo vás toto téma? Podívejte se na nabídku závěrečných prací nebo nás kontaktujte přímo emailem (perglr, suchama4)…